در حال پردازش اطلاعات
درباره ما

پلتفرم اجاره اقامتگاه رنتی جا

با توجه به رشد روزافزون میزان سفرهای داخلی و همینطور بالا رفتن تقاضا برای یافتن محل اقامت مناسب بر آن شدیم تا با راه اندازی سایت رزرو اقامتگاه های غیر هتلی رنتی جا بتوانیم با ارائه خدمات در زمینه اجاره ویلا و اجاره سوئیت مقدمات یک سفر خاطره انگیز را برای شما گردشگران فراهم کنیم.

سایت رنتی جا یک سامانه تخصصی و فعال در زمینه معرفی، بررسی و مقایسه اجاره انواع اقامتگاه داخلی و خارجی از جمله، هتل، ویلا ساحلی، ویلا جنگلی، سوئیت، بوم گردی و خانه روستایی در سراسر کشور و خارج از کشور میباشد.  

در رنتی جا گردشگران به راحتی میتوانند با بررسی اقامتگاه های مختلف در مقصد خود هتل، هتل آپارتمان، ویلا و سوئیت مورد نظر را بعد از بررسی هزینه اقامت ، امکانات موجود، شرایط اقامتگاه ( جنگلی، ساحلی، شهری، روستایی، کوهستانی و ..) و مطالعه نظرات دیگر کاربران انتخاب و رزرو کنند.

رنتی جا این تضمین را به شما میدهد تا خدمات مربوط به رزرو اقامتگاه های داخلی غیر هتلی ( ویلا ، آپارتمان ، بوم گردی ) به صورت تضمین شده توسط این سایت ارائه می شود. اولین هدف رنتی جا کاهش هزینه سفر و ایجاد اقامتگاه های متنوع متناسب با بودجه و نیاز تمام مسافرین می باشد.

رنتی جا با رعایت اصل مشتری مداری و تضمین کمترین قیمت اقامتگاهها و همچنین پشتیبانی 24 ساعته و واقعی بودن تصاویر و شرایط اقامتگاه ها تلاش خود را بر آن دارد که کاربران بتوانند بدون دغدغه سفر کنید.

از دیگر مزایای رنتی جا میتوانیم به هماهنگی مستقیم  و بی واسطه گردشگران با مالک ویلا ها و اقامتگاه ها از طریق تماس تلفنی و همچنین پرداخت حضوری هزینه اقامت اشاره کنیم.

رنتی جا دارای تمامی مجوز های لازم از سازمان های مربوطه و حافظ حقوق مسافرین در هر شرایطی می باشد.

تمامی حقوق این وبسایت متعلق به شرکت پیشگامان آماج به شماره ثبت شرکت 519982 است.

با رنتی جا یک سفر به یاد ماندنی خواهید داشت....

انتشار مطالب وب سایت رنتی جا فقط برای اهداف غیر تجاری و با ذکر منبع بلامنع می باشد. کلیه حقوق این سایت متعلق به رنتی جا می باشد