در حال پردازش اطلاعات

تفریحات گردشگری

باغ وحش مشهد

باغ ‌وحش وکیل آباد در جنوب غربی مشهد یکی دیگر از جاهای دیدنی مشهد می باشد. این باغ وحش در کنار پارک جنگلی وکیل آباد، قرار دارد و تنها باغ ‌وحش مشهد و استان خراسان رضوی است.

پارک رازی تهران

تهران شهری است که در تمام نقاط آن پارک‌ها و بوستان‌های بسیاری وجود دارد که هر کدام ویژگی‌های خاص خود را دارند. اما در این میان برخی از پارک‌ها بیشتر از بقیه درخشیده‌اند و استقبال بیشتری از آن‌ها شده است.

رویا پارک تهران

آیا مایل هستید به یک پارک جادوئی بروید؟ آیا می‌دانید یک پارک جادوئی در تهران وجود دارد؟

معرفی ورزش های زمستانی در ایران

برف بازی و پرتاب گلوله های برفی یکی از تفریحات دوست­داشتنی و شیرین دوران کودکی ما است. یکی از لذت بخش ترین کار ها پس از بارش برف، پاگذاشتن در برف های سفید دست نخورده و ساختن آدم برفی است که حس خوبی را به ما القا می کند.

پارک ساحلی میر مهنا

معرفی پارک تفریحی میر مهنا در جزیره کیش

سافاری کیش
08 آبان 1400

جزیره کیش و معرفی تفریحات جذاب آن

بازی های هیجان انگیز و گروهی در سفر

اگر به سفر دسته جمعی رفته اید و حوصله تان سر رفته نگران نباشید با خواندن این مقاله انرژی تان دوباره بر می گردد و بهترین سفر خود در طول عمرتان می شود.

پارک خرما

پارک زیبا و جنگلی خرما در روستای لیل، در شهرستان لنگرود و بخش اطاقور

آکواریوم انزلی

آکواریوم انزلی که به عنوان بزرگترین تونل آکواریوم ایران شناخته می شود، با انواع ماهی ها و آبزیان زیبا و حیرت انگیز برای تماشای عموم مردم ساخته شده است.

موزه سكه تهران
27 شهریور 1400

موزه سكه تهران، درساختمان مركزي بانك سپه، شعبه خيابان امام خميني تهران واقع شده است.

انتشار مطالب وب سایت رنتی جا فقط برای اهداف غیر تجاری و با ذکر منبع بلامنع می باشد. کلیه حقوق این سایت متعلق به رنتی جا می باشد