در حال پردازش اطلاعات

جاذبه های گردشگری

چابهار یکی از زیباترین شهرهای توریستی ایران در مرزهای دریای عمان است که از طبیعتی زیبا و غذاهای محلی خوشمزه بهره‌مند است. برای سفر به چابهار ابتدا باید محل اقامت خود را تعیین کنید. اگر قصد دارید...

بندر بوشهر

استان بوشهر، یکی از استان های اقتصادی و بسیار مهم و کلیدی کشور است. بوشهر از موقعیت های مختلف به دریای خلیج فارس راه دارد و دارای بنادر بسیار زیادی است که به همین علت با سفر به استان بوشهر می توانید از ساحل های بسیاری دیدن کنید.

بندر خمیر، اولین شهر ملی تالابی

بندرخمیر یکی از شهرهای قدیمی و توسعه پذیر و پرجاذبه استان هرمزگان است. این بندر به عنوان بزرگترین تالاب دریای خاورمیانه شناخته می شود که سالانه گردشگران داخلی و خارجی زیادی جذب این منطقه می شوند.

شهر کومله

شهر کومله، یکی از 5 شهر زیبای شهرستان لنگرود است که قدمت آن به دوره تیموریان می رسد. این شهر مه در 6 کیلومتری لنگرود گیلان قرار دارد، به علت مشرف بودن بر دریا، آب و هوایی معتدل و مرطوب دارد. کومله مناظر بکر زیاد و جاذبه های گردشگری فراوان و متعددی نظیر دریاچه کومله، منطقه تو

دریاچه آویدر

استان مازندران قطعه ای از بهشت بر روی زمین است که با طبیعت سرسبز و زیبایی های بکر خود چشم هر بیننده ای را خیره می سازد. یکی از محبوب ترین اماکن استان مازندران، دریاچه آویدر( آبیدر) می باشد که در شهرستان نوشهر واقع شده.

روستای زرین دشت

روستای زرین دشت از توابع فیروزکوه است که به دلیل موقعیت بسیار خوب اقلیمی و وجود باغات، چشمه ها و کوهستان بسیار مورد توجه گردشگران قرار گرفته است.

معرفی روستا چلاو - همه چیز درباره روستا چلاو - رنتی جا

روستا چلاو واقع در استان مازندران قدمت تاریخی طولانی ای داشته است و تعداد زیادی آثار باستانی مربوط به دوره های گذشته در این روستا ثبت آثار ملی می باشد.

مزرعه گردشگری خورشید

مزرعه گردشگری خورشید؛ تفریحی به دور از دنیای مجازی

دهکده توریستی برنجستانک

دهکده ای با کلبه های رویایی که شما را به سوئیس می برد.

قلعه اغشت

قلعه آغشت، معروف به قلعه هاگوارتز ایران

انتشار مطالب وب سایت رنتی جا فقط برای اهداف غیر تجاری و با ذکر منبع بلامنع می باشد. کلیه حقوق این سایت متعلق به رنتی جا می باشد