در حال پردازش اطلاعات
در حال پردازش اطلاعات

فیلتر

اجاره سوئیت در کیش :

کیش یکی از پربازدید ترین صفحات سایت رنتی جا می باشد که دارای لیستی به روز از تمامی آگهی های کیش مشاهده بیشتر . . . و یا اجاره سوئیت در کیش می باشد. مسافران رنتی جا با استفاده از فیلتر سایت به راحتی میتوانند اقامتگاه مورد نظر خود را بر حسب شرایطی نظیر اجاره ویلا استخر دار در کیش ، ویلا دوبلکس در کیش ، ویلا لوکس / ویلا ارزان و همچنین هزینه متناسب با بودجه کرایه ویلا انتخاب نمایند.
ضمنا برای شما این امکان را نیز فراهم کرده ایم تا برای رزرو ویلا و رزرو اقامتگاه ها بتوانید با مالکین هر اقامتگاه به طور مستقیم تماس برقرار کنید و از خدمات و پشتیبانی 24 ساعته کارشناسان سایت اجاره ویلا رنتی جا نیز بهرمند شوید تا یک سفر خاطره‌ انگیز برایتان به ارمغان بیاوریم.

کیش، جزیره کارناوال های شادی

کیش یکی از جزایر شمالی حوزه خلیج فارس است که به دلیل وجود جاذبه های فراوان هر ساله مقصد بیش از یک میلیون گردشگر میباشد. دریا نیلگون خلیج فارس در کنار شن های سفید جزیره کیش زیبایی دو چندانی را در محیط پدید آورده است. کیش یکی از جزایر قابل سکونت در خلیج فارس است که علت اصلی سکونت در آن وجود آب شیرین و سرسبزی محیط جزیره میباشد. همچنین وجود اکسیژن خالص بالا در هوای کیش مکان مناسبی برای افردی ست که مشکل تنفسی دارند و نکته جالب این است که مردم عادی در این شهر کمتر احساس خستگی میکنند.


مسافران برای اقامت در این شهر میتوانند از هتل های کیش استفاده کنند و یا اقدام به اجاره سوئیت در کیش و یا ویلا در کیش کنند. همچنین در جزیره کیش این امکان وجود دارد تا بتوانید خودرو اجاره کنید و در جزیره گردش کنید. از رویدادهای مفرح کیش حرکت کارناوال شادی از مقابل تالار شهر است که قطار حامل کودکان، نمایش عروسک ها و اجرای موسیقی بخشی از برنامه های این کاروانال هیجان انگیز است.


بی شک دلیل اصلی سفر به کیش توسط گردشگران وجود جاذبه های دیدنی و تفرجگاه های متعدد در این جزیزه است، به طوری که بازدید از هر کدام از این جذابه ها و تفرجگاه ها خالی از لطف نیست. برخی از مکان های دیدنی و متفرج در کیش را قصد داریم به شما مسافران رنتی جا معرفی کنیم از جمله این مکان ها :


- پارک دلفین ها                                        - گذر هنرمندان
- اسکله تفریحی کیش                                - درخت سبز
- پایاب کیش                                            - کشتی یونایی
- سافاری کیش                                        - آکواریوم کیش

- شهر باستانی حریره                                  - شهر زیر زمینی کاریز
- ساحل مرجانی کیش                                - لاکپشت های دریایی


از دیگر جاذبه های کیش حیات وحش گوناگون و زیبا این جزیره است که مورد علاقه بسیاری از گردشگران میباشد.
یکی از حیواناتی که به طور آزادانه در جزیره زندگی میکند آهوی زیبای ایرانی است این گونه نادر تحت حفاظت سازمان محیط زیست میباشد و شکار آن ممنوع است. گربه، خدنگ، موش، لاک پشت، مار و آبزیانی همچون دلفین، قباد، حلوا سفید، شوریده و صدها گونه ماهی تزئینی دیگر ساکنان این جزیزه زیبا هستند.


آب و هوا در کیش گرم و خشک است از این رو زمان مناسب سفر به این جزیره فصل پاییز و زمستان است. ساکنان بومی جزیره کیش به ماهیگیری و تجارت مشغول هستند و به زبان فارسی و عربی تکلم میکنند. از غذاهای محلی این منطقه میتوان قلیه، مضروبه و مچبوس که بر پایه ماهی تهیه میشوند را نام برد.


اگر قصد سفر به جزیره کیش را دارید اصلا نگران نباشید، مسافران در سایت اجاره ویلا رنتی جا به راحتی میتوانند برای اقامتگاه خود در کیش از میان آگهی های اجاره ویلا در کیش تا اجاره سوئیت در کیش بهترین انتخاب را بر اساس شرایط خود داشته باشند و از پشتیبانی 24 ساعته کارشناسان سایت اجاره اقامتگاه رنتی جا بهره ببرند.

 


کیش

پاییز و زمستان برای سفر به کیش خیلی مناسبه ولی تابستان واقعا گرم و طاقت فرساست

رنتی جا با بیش از اقامتگاه در سراسر ایران