Close
  در حال پردازش اطلاعات
  در حال پردازش اطلاعات

  جستجو

  اجاره ویلا در شمال

  اجاره ویلا در شمال امری رایج در میان گردشگران این خطه پر مسافر است به طوریکه در تمام شهرها و روستاهای شمالی نوار جنوبی دریای خزر ویلاهای اجاره ای با امکانات و هزینه اجاره بها متفاوت برای اقامت مسافران به راحتی یافت میشود و از آن جا که ایرانیان به سفرهای دسته جمعی و خانوادگی علاقه ی فراوانی دارند اقامت در ویلای اجاره ای دربست بهترین انتخاب برای اسکان آن ها میباشد هزینه هر شب کرایه ویلا استخردار، ویلا دوبلکس، ویلاهای شهرکی و ساحلی در شمال که برای اجاره در اختیار مسافران قرار میگیرد بر اساس موقعیت مکانی و امکاناتی که دارند تعیین میشود. اگر تمایل دارید در سفر به هر کدام از شهرهای شمالی در اقامتگاه غیر هتلی مطمئنی اسکان داشته باشید میتوانید با بررسی آگهی های صفحه اجاره ویلا در شمال سایت رنتی جا با خیالی راحت و قیمتی مناسب در کنار پشتیبانی شایسته کارشناسان این سایت اقدام به اجاره انواع ویلا در شمال کنید.

  سوالات مربوط به اجاره ویلا در شمال


  شمال، مقصد پر طرفدار گردشگران ایرانی

  شمال مقصدی است هیجان انگیز و پرطرفدار در بین گردشگران ایرانی که به دلیل برخورداری از هوای مطبوع، طبیعت بکر، ساحل زیبا و جاذبه های طبیعی و تاریخی فراوان هر ساله و علی‌الخصوص در تعطیلات میزبان میلیون ها گردشگر داخلی و خارجی میباشد.

  شمال کجاست؟

  اگر اهل سفر باشید میدانید که در بیشتر مواقع سال مقصد سفر گردشگران داخلی شمال کشور است، مقصدی به نام شمال  که نوار جنوبی دریای خزر میباشد و بین ما ایرانی ها به شمال شهرت دارد ازتلفیق سه استان خوش آب و هوای مازندارن، گیلان و گلستان تشکیل شده است. اگر شما هم جزء افرادی هستید که چرخ های ماشینتان به سمت شمال در حرکت است با رنتی جا همراه شوید تا دیدنی ترین جاذبه ها، مهیج ترین تفرجگاه ها، بهترین رستوران ها و به صرفه ترین اقامتگاه ها را در شهرهای مختلف شمالی خدمتتان معرفی کنیم.

  اجاره ویلا شمال

  شمال ایران پر است از شهرهای ساحلی زیبا و شهرهای بدون دریا اما بی نهایت سرسبز که در هر زمانی از سال شاهد حضور گردشگران در این مناطق هسستیم. شهرهای پر مسافر و شناخته شده ای از جمله رامسر،

  برای مشاهده کامل توضیحات کلیک کنید

  شمال، مقصد پر طرفدار گردشگران ایرانی

  شمال مقصدی است هیجان انگیز و پرطرفدار در بین گردشگران ایرانی که به دلیل برخورداری از هوای مطبوع، طبیعت بکر، ساحل زیبا و جاذبه های طبیعی و تاریخی فراوان هر ساله و علی‌الخصوص در تعطیلات میزبان میلیون ها گردشگر داخلی و خارجی میباشد.

  شمال کجاست؟

  اگر اهل سفر باشید میدانید که در بیشتر مواقع سال مقصد سفر گردشگران داخلی شمال کشور است، مقصدی به نام شمال  که نوار جنوبی دریای خزر میباشد و بین ما ایرانی ها به شمال شهرت دارد ازتلفیق سه استان خوش آب و هوای مازندارن، گیلان و گلستان تشکیل شده است. اگر شما هم جزء افرادی هستید که چرخ های ماشینتان به سمت شمال در حرکت است با رنتی جا همراه شوید تا دیدنی ترین جاذبه ها، مهیج ترین تفرجگاه ها، بهترین رستوران ها و به صرفه ترین اقامتگاه ها را در شهرهای مختلف شمالی خدمتتان معرفی کنیم.

  اجاره ویلا شمال

  شمال ایران پر است از شهرهای ساحلی زیبا و شهرهای بدون دریا اما بی نهایت سرسبز که در هر زمانی از سال شاهد حضور گردشگران در این مناطق هسستیم. شهرهای پر مسافر و شناخته شده ای از جمله رامسر، محمودآباد، نور، کلاردشت، گیلان، رشت و گرگان از امکانات رفاهی و گردشگری بسیار خوبی برخوردار هستند و همچنین تنوع اقامتگاه ها در این مناطق نیز بسیار زیاد است از هتل ها و پلاژها گرفته تا اقامتگاه های غیر هتلی نظیر ویلاهای اجارهای، ویلاهای استخردار و ویلاهای دوبلکس که با توجه به موقعیت جغرافیایی نظیر ویلاهای ساحلی و یا ویلاهای شهرکی و امکانات اقامتگاه اجاره بهای آن ها تعیین میشود. در شهرها و روستاهای کمتر شناخته شده اما محبوب در میان گردشگران همچون ماسال، فیلبند، مازیچال، سیاهکل، کردیچال، بره سر، رویان و جواهرده نیز اقامتگاه هایی همچون کلبه های چوبی، ویلاهای جنگلی و خانه های روستایی را مسافران میتوانند به راحتی برای خود اجاره کنند.

  قیمت اجاره ویلا در شمال

  همانطور که پیش‌تر اشاره کردیم ویلاهای اجاره ای در شمال بر اساس امکانات، نظافت و موقعیت مکانی و شهری ای که دارند توسط مالکین آن ها قیمت گذاری میشوند که این هزینه اجاره بهای ویلاها در تعطیلات و آخر هفته ها نیز امکان افزایش قیمت نسبت به روزهای عادی را دارد. در شهرهای پرمسافر قیمت اجاره ویلا از حداقل شبی 200/000 تومان و در روستا از حداقل شبی 60/000 تومان میتوانید کلبه جنگلی و خانه روستایی اجاره کنید.

  جاهای دیدنی شمال

  شمال ایران پر است از جاذبه ای رنگارنگ و منحصر به فردی که حداقل هر ایرانی برای یکبار هم که شده باید از آن ها بازدید کند. اگر گذرتان به شهرهای شمالی خطه دریای خزر افتاده باشد میدانید که مهم ترین جاذبه گردشگری در این مناطق دریای خزر و جنگل های بکر هرکانی و درختان پهن برگ است اما بعضی شهرها با داشتن غارها، آبشارها و اماکن خاص تاریخی نیز مورد استقبال گردشگران هستند همچنین با گسترش میزان سفرها به شمال تفرجگاه های متعددی در این خطه نیز به وجود آمده مانند تله کابین ها، سورتمه و ورزش های مهیج آبی و ساحلی که از عوامل جذب گردشگران نیز به شمار میروند که در ادامه به معرفی جاذبه های برخی از شهرهای شمالی اشاره خواهیم کرد با رنتی جا همراه باشید.

  جاهای دیدنی گیلان

  گیلان در شمال ایران بی شک به بهشتی زمینی میماند که خاستگاه شهرها و روستای محصور در زیبایی میباشد. جاذبه های گردشگری این استان آنچنان طیف گسترده ای دارد که همه ی سلایق را در بر میگیرد. شهرهایی همچون لاهیجان، رشت و بندرانزلی که شهرهایی بزرگ و پیشرفته در استان گیلان به شمار می‌روند، شهرهایی نظیر تالش، ماسال، رودبار که به واسطه بهره مندی از طبیعتی بکر در میان گردشگران به محبوبیت رسیده اند و شهرهای ساحلی زیبا کنار و بندر کیاشهر نیز با داشتن ساحلی زیبا و ماسه ای جزء زیباترین شهرهای ساحلی در شمال کشور محسوب میشوند که میزبان گردشگران بسیاری از سراسر کشور نیز میباشند.
  به جرات میتوان شهر رشت و جاذبه های طبیعی این منطقه را جزء منحصر به فرد ترین شهرها و جاذبه های ایران دانست. میدان خاطره انگیزه شهرداری این شهرستان، پارک جنگلی و مرداب همیشه سبز سراوان، تالاب عینک، موزه میراث فرهنگی گیلان، سد خاکی سقالکسار و موزه سردار نامدار ایرانی میرزا کوچک خان جنگلی از جاذبه های گردشگری این شهر برشمرده میشود.
  ماسوله روستای توریستی گیلان زمین که به دلیل ساختار پلکانی خود به شهرت جهانی رسیده از جمله مناطقی است که حتما باید از آن بازدید کنید. ماسوله در 60 کیلومتری شهر رشت و 32 کیلومتری غرب فومن واقع شده که گردش در بازار محلی این منطقه در روزهای مه آلود تجربه ای بی نظیر را برایتان به ارمغان خواهد آورد. اگر جزء علاقه مندان به طبیعت و تجربه سفرهای کمپی باشید حتما نام ماسال به گوشتان خورده و یا تجربه سفر به این شهر سحر انگیز را دارید. ماسال را میتوان قطعه ای از بهشت دانست که بر روی زمین پدید آمده است ییلاقات رویایی اولسبلنگاه، الیزه و شاندرمن در ماسال آنچنان محصور در زیبایی هستند که برای یک بار هم که شده باید از آن ها دیدن کنید. تصور اینکه صبح خود را با صدای رمه گوسفندان و میش ها درست زمانی که اقیانوسی از ابرها در بیرون از کلبه ای چوبی که با بخاری هیزمی گرم میشود همه چیز را در بر گرفته آغاز کنید میتواند برایتان هیجانی همراه با آرامش فراهم کند چه برسد به اینکه واقعا خودتان این لذت را تجربه کنید.
  لاهیجان که به عروس گیلان مشهور است شهری است مدرن با امکانات عالی برای گردشگران. بام سبز لاهیجان که مجموعه ای تفریح است و با تله کابین مجموعه گردشگران به ارتفاعات مملو از درختان سر به فل کشیده منتقل میشوند، تالاب سوستان و استخر از جاذبه های دیدنی در لاهیجان هستند.

  جاهای دیدنی مازندران

  اصلی ترین جاذبه استان مازندران دریای نیگون خزر و جنگل های هیرکانی است که پر گردشگر ترین استانی شمالی کشور نیز محسوب میشود. رامسر، متل قو، محمودآباد و نوشهر از شهرهای ساحلی محموب در میان گردشگران است که در تعطیلات شاهد شلوغی مسیرهای منتهی به این شهرها هستیم.  آب و هوای خوش و طبیعت بی نظیر و معماری زیبای شهر رامسر باعث شده که این شهر در طول سال میزبان بیشترین مسافر در بین شهرهای شمالی باشد معروف ترین جاذبه شهر رامسر بلوار کازینو و هتل قدیم آن است. تله کابین این شهر که از سال 1383 به بهره برداری رسیده از هیجان انگیز ترین بخش های سفر به رامسر است. ییلاق زیبای جواهرده، ساحل ماسه ای زیبا، منطقه ییلاقی گرسماسر، پارک جنگلی صفارود و قلعه مارکو از دیدنی ترین جاذبه های رامسر محسوب میشوند.
  ساری یکی از زیباترین شهرهای ایران است، چشمه های باداب سورت یک مکان باورنکردنی در ساری است که مجموعه ای پلکانی از چشمه های آب با رنگ های اخرایی، سفید، سیاه و آبی میباشد. دریاچه چورت یا میانشه که در مسیر جاده ساری-کیاسر در جاده ای خاکی واقع شده از منحصر به فرد ترین دریاچه های ایران است در اطراف این دریاچه درختان گردو و ازگیل به وفور یافت میشود ویژگی جالب دریاچه چورت مه آلود بودن بیشتر مواع سطح و اطراف دریاچه است همچنین درختانی که از درون آب سر به به بیرون آورده اند و زمانی که سطح آب دریاچه پایین باشد این درختان نظرتان را به خود جلب خواهد کرد.
  آبشار آب پری که در جاده ای کوهستانی که از هر سمت با درختان سربه فلک کشیده شده افسونگری میکند جاذبه ای است در منطقه رویان محمودآباد. این آبشار که در فصل بهار پر آب است از دل سنگ ها و صخره های جاری میشود و در طول مسیر رستوران ها و آشکده هایی برای پذیرایی از گردشگران وجود دارد در انتهای این مسیر دلفریب به روستای زیبای یوش زادگاه شاعر نامدار نیما یوشیخ خواهید رسید که خود یکی از جاذبه های استان مازندران است. نور، نوشهر و محمودآباد شهرهای ساحلی پرطرفدار در در استان مازندران هستند که اصلی ترین جاذبه آن ها دریای خزر و جنگل های سرسبز دامنه کوه های البزر میباشد. این شهرها در هر زمانی از سال میزبان گردشگران بسیاری هستند از این رو اقامتگاه ها و ویلاهای اجاره ای با امکانات و اجاره بهای متفاوتی در این مناطق برای مسافران وجود دارد.
  اگر قصد دارید به شهری در شمال سفر کنید که هم لوکس و مدرن باشد و هم جاذبه های گردشگری داشته باشد باید به شما متل قو و یا سلمانشهر که از توابع عباس آباد استان مازندران محسوب میشود را معرفی کنیم. سلمانشهر که پیش از انقلاب به واسطه متلی به نام قو که توسط جمشید جوانشیر ساخته شده بود به شهرت رسید و به همین نام در بین مردم شناخته شد و در حال حاضر نیست نام متل قو بر سر زبان ها جاریست. ساحل دل انگیز متل قو، برج های پروژه الماس خاورمیانه یا عظیم زاده، غار آبی دانیال و فاصله کم دریا و جنگل در ین شهر از عوامل جذب گردشگران به این منطقه محسوب میشود. متل قو مانند رامسر جزء شهرهای گران قیمت در استان مازندران است اما ویلاهای اجاره ای و هتل های لوکس و با امکانات عالی و همینطور پلاژهای ساحلی با امکان استفاده از ورزش های نوین آبی در متل قو بسیار مورد استقبال جوانان پایتخت نشین میباشد.

  ویلا شمال

  از آنجا که نوار جنوبی دریای خزر سراسر جاذبه و دیدنی است علاوه بر ساکنان بومی این مناطق افرادی از نقاط مختلف کشور علی الخصوص پایتخت نشینان تهرانی تمایل زیادی به داشتن ویلا در شمال دارند از همین رو ساخت و ساز ویلا در شمال بسیار پر رونق است. ویلاهای لوکس، ویلاهای کوچک و شیک، شهرک های ویلایی به وفور در جای جای شمال پیدا میشود که هر چقدر این ویلا ها در موقعیتی خاص تر از نظر مکانی، امکانات و معماری باشند به قیمت بالاتری نیز به فروش میرسد. شهرهای به نام استان مازندران و گیلان نظیر رامسر، متل قو و لاهیجان جزء شهرهای گران قیمت استانهای شمالی هستند که اگر قصد خرید ویلا در این مناطق را دارید باید هزینه ای بیشتر و حتی معادل خرید خانه در مناطق گران قیمت تهران هزینه کنید. اما این روزها با توجه به افزایش نجومی قیمت مسکن در کشور و به خصوص در ویلاهای شمال بسیاری از مسافرین اقدام به اجاره ویلا به صورت سالانه و ماهانه میکنند و هزینه بسیار کمتری نسبت به خرید ویلا را متحمل میشوند.

   قیمت اجاره ویلا در شمال

  همانطور که میدانید برای اجاره هر واحد چه ویلا چه آپارتمان پرامترهای مختلفی بر روی قیمت نهایی تاثیر گذار است. برای اجاره ویلا در شمال هم همین شرایط برقرار است. موقعیت شهری، امکانات شهری، موقعیت ویلا، مبله بودن، داشتن استخر، شهرکی، ساحلی و یا جنگلی بودن ویلا از عوامل تعیین کننده قیمت اجاره ویلا در شمال است. به طور مثال اگر در شهری مانند محمودآباد قصد اجاره ویلا به صورت سالانه داشته باشید باید حداقل 30/000/000 تومان بودجه در نظر بگیرید و با افزایش آپشن های ویلای انتخابی مسلما هزینه ی بیشتری پرداخت کنید. ولی اگر قصد دارید با هزینه کمتری در شمال ویلا داشته باشد در ادامه با رنتی جا همراه باشید.

  اجاره ویلا ارزان قیمت در شمال

  اگر میخواهید با هزینه کمتری در شمال ویلا اجاره کنید تا بتوانید در زمانی از سایت بدون دغدغه اقامتگاه به شمال بروید میتوانید به مناطق روستایی و شهرهایی که نسبتا امکانات شهری کمتری دارند از جمله شهر چاف و چمخاله، چمستان، رستم آباد، تالش، آمل و بابل بروید و ویلا یا حتی خانه ای روستایی و کلبه ای چوبی در جنگل های بکر برای اجاره بیابید. در این مناطق حتی میتوانید با ودیعه ای معادل 10/000/000 تومان هم ویلایی اجاره کنید و خاطرات خوشی را در آن برای خود و همسفرانتان رقم بزنید.

  اجاره ویلا استخردار در شمال

  بسیاری از افرادی که به شمال سفر میکنند سعی بر این دارند که بیشترین لذت را از سفر خود ببرند به خصوص اینکه بسیاری از مسافران شهرهای شمالی ساکن واحدهای آپارتمانی هستند و تمایل بسیار زیادی دارن که در طول سفر خود در ویلایی نسبتا لوکس که استخردار هم باشد اسکان داشته و تنی به آب بزنند و لذت ببرند به همین منظور ویلاهای استخردار متعددی در سطح شمال یافت میشود که استخر سرپوشیده، استخر روباز و حتی سونا و جکوزی نیز دارند اما نسبت به ویلاهای اجاره ای بدون استخر هزینه اجاره بهای بیشتری دارند. در مازندران اکثر مناطق میتوانید ویلای استخردار به راحتی بیابید و در استان گیلان در شهر لاهیجان، رشت، بندر انزلی و زیبا کنار هم به راحتی میتوانید ویلای استخردار اجاره کنید.

  بهترین رستوران های شمال

  یکی از اصلی ترین تفریحات در در هر سفری رستوران گردی و صرف غذاهای محلی آن منطقه است. شمال ایران نیز غذاهای محلی بسیار لذیذ و پرطرفداری دارد به طوریکه شهر رشت به عضو شبکه شهرهای خلاق در خوراک شناسی در سازمان جهانی یونسکو به ثبت رسیده است. باقلا قاتق، میرزا قاسمی و کشک بادمجان را که غذاهای نام آشنا در تمام شهرهای شمالی هستند را میتوانید در هر رستورانی چه لوکس و چه محلی بیابید. ترشی تره، سبزی پلو با ماهی، کته کباب، کال کباب، مرغ ترش، کباب ترش از خوشمزه ترین غذاهای شمال و اناربیج، نازخاتون، خورشت آلو و انار بیج از لذیذرین غذاهای شمالی است که به شما پیشنهاد میکنیم حتما آن ها را امتحان کنید و لذت ببرید. رستوران حسن رشتی که هم در نوشهر و هم در رشت وجود دارد از بهترین رستوران ها در شمال هستند، رستوران خاور خانم که گیلان و روستای سرولات قرار دارد این روزها در بین گردشگران بسیار شناخته شده است اما متاسفانه در حال حاضر کیفیت این رستوران کمی افت کرده اما همچنان جزء پرطرفدار ترین رستوران هاست و در محدوده قیمتی متوسط غذاهای خود را ارائه میدهد. رستوران کشتی در رامسر که رستورانی نسبتا گران است اما غذاهایی با کیفیت ارائه میدهد و از بدو ورود با معماری منحصر به فرد که شبیه به کشتی است غافلگیر خواهید شد.

  تفریحات در شمال

  مهم ترین جاذبه شهرهای شمالی ساحل دریا و طبیعت جنگل آن است اما تفریحاتی که در شهرهای ساحلی فراهم شده نظیر اسکی روی آب، قایق های تندرو، شاتل سواری و چهارچرخ سواری از تفریحات مورد علاقه گردشگران است که در بسیاری از شهرهای شمالی نظیر رامسر، انزلی، متل قو، بابلسر، کیاشهر، محمود آباد و نور میتوانید بیابید. تله کابین رامسر، نمک آبرود و لاهیجان نیز مورد استقبال گردشگران است هزینه بلیط تله کابین رامسر 40/000 تومان ، تله کابین لاهیجان 25/000 تومان و تله کابین نمک آبرود 35/000 تومان است. زیپ لاین، سورتمه، کارتینگ و پینت بال از دیگر تفریحات در شهرهای شمالی هستند.

  سوغاتی های شمال

  درست است که هر شهری سوغاتی های مخصوص به خود را دارد اما در شهرهای شمالی سوغاتی های مشترک بسیاری را میتوانید بیابید به طوریکه در بدو ورود به هر شهر مراکز خرید رنگارنگ نظرتان را جلب خواهند کرد. زیتون، برنج، کلوچه و صنایع چوبی و حصیری از سوغاتی های دیرباز تاکنون شهرهای شمالی هستند. کوکی، درار یا نمک سبز، صنایع دستی هر منطقه، لبنیات و تخم مرغ محلی از دیگر سوغاتی های شهرهای شمالی به شمار میروند.

   

  برای ثبت ویلا در سایت شما باید چیکار کنم؟

  پاسخ کارشناس رنتی جا به مهدان ضیایی

  باسلام و خسته نباشید لطفا در بخش ناحیه کاربری وارد شوید و ثبت نام را انجام دهید

  تو فصل تابستون اگر رفتید شمال حتما قرص پشه با خودتون ببرید!!!

  در خصوص رستوران های شمال و همه ی شهرها باید این توصیه رو بهتون بکنم به عنوان شخصی که علاقه به سفر داره و سفرهای زیادی رو هم تجربه کرده بهتره تو هر شهری که میرید از غذاهای محلی اون منطقه بخورید چون این غذاها نسبت به فست فود ها سالم ترند و احتمال مسمومیت خود شما در سفر کمتر و تجربه ای هیجان انگیز از سرو غذاهای مختلف خواهید داشت مثلا در شمال واقعا حیف که باقلاقاتق و میرزا قاسمی و کته کباب رو از دست بدید

  با استفاده از سایت شما به تازگی در شمال ویلا اجاره کردیم واقعیت رو بخوام بگم باید بگم کاملا راضی بودم با توجه به مبلغی که میخواستیم برای اجاره بها هزینه کنیم بین آگهی های اجاره ویلا دنبال تمیزترین ویلا و با امکانات بیشتر و فاصله کم تر از دریا گشتیم و در نهایت هم از انتخابمون راضی بودیم. رفتار مالک و پشتیبان های سایت هم خیلی خوب من تجربه خیلی خوبی از رزرو آنلاین و اجاره ویلا پیدا کردم و قطعا در سفرهای بعدیم به هر شهری قبل از سفر به سایت رنتی جا سر میزنم تا اقامتگاه مناسبی رو پیدا کنم

  شمال تو روزهای بارانی واقعا زیباست. ما همیشه سعی میکنیم نیمه دوم سال برنامه سفر به شمال بزاریم مخصوصا سمت گیلان و لاهیجان. درسته لاهیجان دریا نداره ولی سرسبزی و طبیعت فوق العاده ای داره به راحتی هم ویلا و هتل میتونیم تو لاهیجان پیدا کنیم. سمت بام سبز ویلاها قیمت بالایی دارن و لی اگر برید روستاهای اطراف و تالاب سوستان که برید ویلاها و سوئیت های اجاره ای با قیمت مناسب میتونید پبدا کنید اتفاقا به تله کابین لاهیجان خیلی هم نزدیکه

  روستاهای اطراف شمال واقعا دیدنی. ما همیشه برای تعطیلات که چالوس و رامسر شلوغ هستند و ویلا اجاره کردن تو این شهرها مشکل میشه به کردیچال کلاردشت میریم و کلبه جنگلی اجاره میکنیم و کلی هم لذت میبریم

  هر کودوم از شهرهای شمال جذابیت خاص خودشون رو دارن و باید به تک تکشون رفت و دید

  برای اجاره ویلا تو شهرهای شمالی مواقع تعطیل سال خیلی به مشکل برمیخوردیم اما الان که سایت های اجاره ویلا به صورت آنلاین راه اندازی شده به راحتی این مشکل رفع شده و با خیال راحت میریم و شمال و ویلا اجاره میکنیم

  ما که هر وقت تعطیلی میشه با خانواده راهی شمال میشیم حالا چه از جاده چالوس چه از اتوبان قزوین رشت که متاسفانه هر دو در تعطیلات بسیار شلوغ هستند. اما آب و هوای خوب شمال و دریای خزر انقدر جاذبه دارن که این ترافیک رو تحمل کنیم. از سایت خوب رنتی جا هم تشکر میکنم به خاطر پشتیبانی خوبشون در طول سفرمون. اینکه بتونیم قبل از سفر ویلا یا سوئیت اجاره کنیم خیلی خوبه به خصوصو در ایام شلوغ شمال دیگه نگرانی برای پیدا نکردن ویلا تو شمال نداریم و قبل از سفی با قیمت مناسب میتونیم ویلا اجاره کنیم

  تنوع ویلا ها تو امکانات و قیمت ها بسیار خوبه و مناسب با هر نوع سلیقه و بودجه ای اینجا به راحی میشه ویلا پیدا کرد

  شمال تو تعطیلات خیلی شلوغه اینکه بتونیم قبل سفر ویلا اجاره کنیم امکان بسیار خوب و کاربردی

  پاسخ به ریحانه دهقانی

  دقیقا