ورود / عضویت ثبت اقامتگاه
در حال پردازش اطلاعات
اشتراک این صفحه
اشتراک - تلگرام اشتراک - واتس آپ کپی لینک

فستیوال رنگ ها در مازندران

تاریخ درج : 23 فروردین 1400

فستیوالی که با برگزاری آن شهر مازندران شهر سرسبزی ها با رنگ های گوناگون پوشیده می شود و به شهری رنگارنگ تبدیل می شود. هر ساله در تمام نقاط  کشورهای مختلف جشنواره های کوچک و بزرگ هیجان انگیز دیده  می شود، این فستیوال ها شادی و هیجانی در افراد به وجود می آورد که بعد از تمام شدن جشنواره افراد منتظر فستیوال  سال بعد هستند. یکی از فستیوال های هیجان انگیز و رنگی در شمال ایران در مازندران برگزار می شود.

 

جشنواره رنگ

 

چند سالی می شود که در بهشهر مازندران جشنواره رنگ ها با عنوان " نبض در گرجی" در محل گرجی برگزار می شود، این مراسم بسیار جالب و هیجانی می باشد و افراد زیادی را در زمان برگزاری به سمت خود جذب می کند. در ادامه رنتی جا را دنبال کنید تا بیشتر با این فستیوال آشنا شوید.

 

جشنواره رنگ بهشهر


جشنواره رنگ بهشهر

 

برگزاری این فستیوال هر سال در 24 شهریور می باشد، و در این زمان افراد زیادی به این شهر می روند و به شهرهای مختلف مازندران سفر کرده  و برای اقامت در اجاره ویلا در محمود آباد و اجاره ویلا در بابلسر اقدام می کنند.

این جشنواره به عنوان اولین فستیوال رنگ در ایران به حساب می آید که شامل پرتاب رنگ به شرکت کنندگان، پارکور، گل بازی، موتور کراس سواری، دوچرخه سواری، زیپ لاین و غیره می باشد. سفر رفتن در این زمان می تواند بهترین خاطره را برای شما به یادگار بگذارد.

 

 جشواره رنگ مازندران

 

جشنواره رنگاگر علاقه ای به شرکت در این فستیوال ندارید و نگران رنگی شدن لباس های خود هستید می توانید از تماشا و حرکات نمایشی  دیگر افراد لذت ببرید.

البته ناگفته نماند فعالان محیط زیست گفته اند این رنگ ها به طبیعت این شهر زیبا آسیب وارد می کند و بهتر است برگزاری این جشنواره کنسل شود و یا فکر راهکاری باشند که باعث آسیب محیط نشود و این فستیوال هر ساله دایر باشد.

 

 


لذت بخش ترین و هیجانی ترین قسمت این جشنواره سر خوردن میان گل ولای و گل بازی است که تجربه جالبی از پریدن در گل می باشد، در این مواقع نباید به فکر گلی شدن و کثیفی لباس های خود باشید و باید نهایت لذت را از این فستیوال ببرید.

 

 

 

 


اقامتگاه های مشابه